top of page
Koszulki z nadrukiem

Nadruki wykonane termo-transferem to niska cena od 1 sztuki.

Thermo-transfered prints are very cheap and available in single order.

NADRUKI

Foto-obrazy drukowane na polyCanvas. Idealne odwzorowanie kolorów.

Canvas prints made on poly-canvas material. Perfect colors match.

OBRAZY

Zestawy od 2 do 6 fotoobrazów. Gotowe lub personalizowane.

Set of two, three, four or more paintings from one project.

ZESTAWY
Wizytówki

Wizytówki indywidualne. Dwustronne, kolorowe wraz z uszlachetnieniem.

Individual business cards. Both sided print with full color and effects.

WIZYTÓWKI

Plakaty drukowane na 90/130/170/200/240 gramowych papierach.

Posters printed on 90-240g materials. Photo-paper also available.

PLAKATY

Tabliczki PCV w dowolnych rozmiarach. Grubosc od 2 do 10mm.

PVC boards in custom sizes. Thickness from 2 to 10 mm.

TABLICZKI PCV
Kalendarze
bind small

Indywidualne kalendarze w formie do powieszenia, do postawienia lub w postaci plannera biurowego.

Individual book planners or standard calendars. Hanging, standing and many more.

KALENDARZE
istockphoto-1082393628-612x612.jpg

Folia samoprzylepna drukowana na Roland™

wodoodporna.

Dowolony kształt

Waterproof sticker foil printed on eco-solvent Roland™. Any size.

NAKLEJKI
Pióro i foldery

Ulotka dwustronna w dowolnym formacie. Drukowane na:

90g,120g,160g,200g,300g

Bothsided flyer (any size)

Printed on 90-300g.

ULOTKI

Studio reklamowe ULAND  ul. Miączyńska 56  Warszawa, Mokotów

Miączyńska 56, Warszawa

Nasz lokal przy ul. Miączyńskiej 56, znajduje się na parterze bloku mieszkalnego przy skrzyżowaniu ulic Miączyńska i Etiudy Rewolucyjnej. Około 250 metrów od ulicy Racławickiej. Blisko 200 metrów od ulicy Spartańskiej, gdzie kończą trasę autobusy linii 222 i 168. Przed wejściem znajduje się całodobowy bankomat oraz stojak na rowery. W okresie wiosenno-jesiennym można wynająć rowery miejskie na minuty. W sąsiedztwie znajdą Państwo kiosk, sklep spożywczy, fryzjera i piekarnie. Nasz lokal przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

uland_easter.jpg

Wiosna

IMG_3249_edited.jpg

Jesień

uland_summer.jpg

Lato

uland_christmas.jpg

Zima

Nasza oferta opiera się przede wszystkim na usługach poligraficznych. Korzystamy z ploterów eko-solventowych Roland, ploterów tnących Summa, maszyn cyfrowych Canon. Ten markowy sprzęt zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów i niezmiennie najwyższą jakość.

Roland.png
Summa-logo.jpg
Canon

Nadrukuj swój styl 

Realizujemy zamówienia na odzież pracowniczą. Poza koszulkami mamy w ofercie eleganckie koszule, polary, bluzy, swetry, kurtki, kamizelki, spodnie robotnicze, czapki, rękawiczki itd.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty, dzięki którym zakup hurtowej ilości ubrań z nadrukami jest znacznie bardziej opłacalna. Znakowaniem tekstyliów zajmujemy się od ponad 10 lat, przez ten czas współpracowaliśmy z dziesiątkami znanych i mniej znanych marek. Zdjęcia z realizacji są do obejrzenia na naszym profilu facebook. 

W zakładce współprace mogą Państwo dowiedzieć się więcej szczegółów na temat firm, które zdecydowały się skorzystać z naszych usług. Jesteśmy wdzięczni za to, że wybrali właśnie nas. Zawsze staramy się podchodzić w przyjazny, otwarty sposób i okazywać szacunek wszystkim naszym kontrahentom, dlatego do tej pory pozostajemy w stałym kontakcie z większością z nich.

W naszej kulturze pracy zawsze na pierwszym miejscu stawiamy staranność i precyzję, dlatego po tylu latach istnienia na rynku możemy Państwo zapewnić doskonałą jakość druku w najkorzystniejszych cenach. Chcemy, aby zamówienia realizowane w naszym studio napawały naszych klientów satysfakcją i zadowoleniem.

KOSZULKI   XS - 5XL

Dla agencji reklamowych mamy przygotowane specjalne warunki współpracy, składające się na niższe ceny jednostkowe przy zamówieniach hurtowych lub cyklicznych, pomoc w przygotowaniu plików do produkcji, kompleksową obsługę ekspresowych zamówień oraz korzystne metody wysyłki na terenie całej Europy.

Co możemy zaoferować agencjom reklamowym ?

​-Drukowanie dużej ilości materiałów reklamowych: posiadamy specjalistyczne maszyny do drukowania dużych nakładów ulotek, plakatów, katalogów i innych materiałów reklamowych.

-Drukowanie wielkoformatowe: oferujemy usługi drukowania w dużej skali, w tym na banerach, siatkach, foliach oraz na innych nośnikach.

-Drukowanie materiałów POS (Point of Sale): oferujemy drukowanie etykiet, wizytówek, bonów, identyfikatorów, voucherów, produktów oraz innych materiałów POS, które agencje reklamowe mogą wykorzystać w kampaniach reklamowych swoich klientów.

-Drukowanie materiałów opakowaniowych: oferujemy  drukowanie opakowań, w tym opakowań produktów spożywczych, kosmetycznych oraz innych produktów, które mogą wymagać specjalistycznych rozwiązań drukarskich.

-Personalizacja: oferujemy usługi personalizacji, w tym drukowanie imion, nazwisk, adresów i innych danych na produktach drukowanych, co może być szczególnie przydatne w kampaniach marketingowych.

W pakiecie znajdą Państwo również usługi projektowania graficznego, doradztwa i pomocy technicznej.

Porozmawiaj z nami

Jeżeli masz pytania chętnie doradzimy w każdej kwestii

Wysłano!
bottom of page