top of page
Warsaw Chapter Poland
Warsaw Chapter Poland

Warsaw Chapter Poland  (WChP) to warszawski klub motocyklowy Harley-Davidson, z którym współpracujemy od wielu lat. Razem z innymi pasjonatami Harley'a budujemy moto-rodzine, z która wychodzi sie dobrze nie tylko na zdjeciach. Nadruki i wydruki, czyli owoce naszej współpracy mozecie zobaczyc na eventach, w salonach i przede wszystkim na naszym fanpage'u: facebook.com/studiouland/

“The answer, my friend, is blowin' in the wind.”

 

Bob Dylan

Stadion Narodowy PGE
“Success isn't determined by how many times you win, but by how you play the week after you lose.."

 

Pele

TUW
Towarzystwo Ubezpieczen Wzajemnych

Reaktywując przedwojenną tradycję wzajemności ubezpieczeniowej w lutym 1992 r. powstało Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW".

Współtwórcami TUW byli Fundacja Akcji Demokratycznej, Fundacja Pomocy Społecznej SOS, Fundacja Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych, Społeczna Fundacja Solidarność oraz Euresa zachodnio - europejski holding towarzystw ubezpieczeniowych.

“True happiness is... to enjoy the present, without anxious dependence upon the future."

 

Seneca

Akademia Rzeźbienia Twarzy - Klinika Marusza

Akademia Rzeźbienia Twarzy to projekt szkoleniowy dr Wojciecha Maruszy, organizowany we współpracy z firmą CROMA, powstały by połączyć wiedzę medyczną ze sztuką.  Piękno medycyny estetycznej
Zabiegi medycyny estetycznej oraz leczenie powikłań po zabiegach.

“There is no delight in owning anything unshared."

 

Seneca

Early Stage
EARLY STAGE

Szkoła językowa, ktora zabierze Cie w intensywna podróż językowa. Obfituje w liczne przygody z muzyką, tańcem, teatrem, poezją rymowaną, projektami plastycznymi i multimedialnymi. Angażuje wszystkie zmysły i uruchamia dziecięcą wyobraźnię. Pokazuje fascynujący świat nieznanych słówek i wyrażeń, które dzięki naszym metodom łatwo zrozumieć i przyswoić. To najlepsza droga do biegłej znajomości języka angielskiego. .

“Walking with a friend in the dark is better than walking alone in the light."

 

Helen Keller

KRASNOBRODZKA RACING

Jeden z największych zakładów w Polsce zajmujący się obróbką elementów silników spalinowych. Firma istnieje na polskim rynku od 1976 roku. Dysponują ogromną wiedzę i doświadczeniem. Nowoczesne maszyny, doświadczeni specjaliści oraz dostęp do zaawansowanych technologii pozwalają oferować szeroki zakres usług i naprawę elementów każdego silnika - od kosiarki spalinowej począwszy, na największej maszynie budowlanej kończąc. 

“People only see what they are prepared to see."

 

Ralph Waldo Emerson

Speed Queen - Pralnie samoobsługowe

Dysponujemy profesjonalnymi środkami, wspomagającymi proces odświeżania wszelkiego rodzaju tkanin. Odplamiacze, wybielacze, proszki, płyny do płukania, a także 10 różnych programów piorących. Wykwalifikowany personel doradzi i pomoże przy wyborze odpowiedniego detergentu, a jeśli zajdzie taka potrzeba, również przy obsłudze maszyny. Jeśli przerasta Cię samodzielne pranie lub nie chcesz tracić czasu na jego wykonywanie, po prostu pozostaw swoje rzeczy w Speed Queen. 

“If you want to have clean ideas,
change them as often as your shirt."

 

Francis Picabia
 

Dentyści pod Jedynką

Gabinet Dentyści pod Jedynką to supernowoczesne miejsce na Mokotowie stworzone z myślą o pacjentach, którzy oczekują ponadprzeciętnego leczenia. Mając świadomość istnienia różnorodności problemów i potrzeb z jakimi zgłaszacie się Państwo do nas, staramy się wyjść naprzeciw wszelkim oczekiwaniom, oferując najlepsze rozwiązania i przyjazną atmosferę.

“The first wealth is health."

 

Ralph Waldo Emerson
 

bottom of page